Суд звинуватив компанії Фірташа в розкраданні майже 10,6 мільярда гривень через банк Надра

23 вересня 2016, 12:45
Печерський райсуд Києва запідозрив компанії, пов'язані з підприємцем Дмитром Фірташем, у незаконному відчуженні майже 10,6 мільярдів гривень через банк Надра

Згідно з постановою Печерського райсуду від 18 грудня 2015 року, працівники банку Надра, діючи у змові, заволоділи коштами в розмірі 10,4 мільярда гривень, виділеними Національним банком в якості рефінансування, пише FinBalance.

Відео дня

У зв'язку з цим суд частково задовольнив клопотання сторони звинувачення про проведення обшуків.

Про кримінальну справу щодо неповернення НБУ кредитів рефінансування банком Надра, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив в грудні 2015 року.

Згідно іншої постанови суду - від 19 вересня 2016 року, посадові особи банку Надра, Фонду гарантування вкладів, а також компаній, пов'язаних з Фірташем 3 лютого 2015 року незаконно заволоділи активом банку Надра - підприємством по переробці сої в Херсонській області.

Виходячи з цього, суд дозволив співробітникам Національної поліції провести обшуки в приміщеннях вищевказаного підприємства.


Банк Надра заснований в 1993 році. Входив до Group DF Дмитра Фірташа. У лютому 2015 року НБУ визнав банк неплатоспроможним, а в червні прийняв рішення про його ліквідацію.

В березні 2016 року ФГВФО відкрив торги з продажу активів банку Надра.

Показати ще новини
Радіо NV
X