Суд зобов'язав відкрити кримінальне провадження проти глави НБУ

13 жовтня 2017, 20:26
Суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження щодо голови Національного банку України і власника істотної частки банку Фінанси і кредит

Про це йдеться в постанові Солом'янського районного суду, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень.

Позивач подав скаргу на бездіяльність органів НАБУ, зазначає ЕП.

Відео дня

За заявою позивача, він в кінці серпня направив до НАБУ лист, в якому повідомлялося про вчинені кримінальні правопорушення зазначеними особами. Однак справу досі порушено не було.

На суд представник НАБУ не з'явився. Солом'янський суд, розглянувши аргументи позивача, ухвалив скаргу і зобов'язав НАБУ відкрити кримінальне провадження.

Нагадаємо, в лютому 2015 повідомлялося, що прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження стосовно голови Національного банку Валерії Гонтаревої за ч. 2 ст. 364 КК про зловживання владою.

У січні 2017 року НАБУ початоло досудове розслідування щодо Гонтаревої і директора-розпорядника Фонду гаратірованія вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна за зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги.

Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва подала заяву про відставку 10 квітня 2017.

З 11 травня в.о. голови Нацбанку став перший заступник колишнього голови НБУ Яків Смолій.

У серпні Печерський районний суд міста Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України поновити слідство проти Гонтаревої.

Показати ще новини
Радіо NV
X