Суд зняв арешт ще з 33 свердловин екс-міністра Злочевського

1 вересня 2016, 12:51
Печерський районний суд Києва скасував арешт свердловин компаній екс-міністра екології Миколи Злочевського у Дніпропетровській та Харківській областях

Як пишуть Наші гроші, відповідні ухвали Печерського райсуд прийняв 25 липня.

Зокрема, йдеться про 12 свердловин Пролетарського родовища Дніпропетровської області, які розробляє ТОВ Перша українська газонафтова компанія, а також 21 свердловину в Харківській області, які розробляє ТОВ ЕСК Еско-Північ. Обидві компанії контролюються Злочевським.

Відео дня

У липні 2016 року ці свердловини були арештовані Печерським судом за клопотанням слідчого Генпрокуратури Дмитра Суса. Рішення було прийнято в рамках кримінального провадження щодо привласнення грошових коштів службовими особами ПАТ Укргазвидобування упродовж 2010-2014 років. Тоді компаніям заборонили використовувати свердловини й відчужувати видобуті вуглеводні.

Перша українська газонафтова компанія і Еско-Північ клопотали про скасування арешту. Адвокати заявляли, що свердловини і вуглеводні не можуть бути доказами у провадженні.

Коли фірми подали клопотання про зняття арешту, то слідчий ГПУ Дмитро Сус повідомив суд, що не заперечує проти їх клопотання. Тому суд врахував позицію слідчого й зняв арешт.

Нагадаємо, що з аналогічними аргументами 25 липня арешт зі свердловин у Західній Україні зняла інша компанія Злочевського - ТОВ Парі.

Нагадаємо, Злочевського звинувачували в незаконному збагаченні, зловживанні службовим становищем та заволодінні бюджетними коштами.

4 лютого 2016 року Генпрокуратура повторно арештувала активи екс-глави Мінекології після того, як у грудні 2015 року Печерський суд зняв арешт з майна Злочевського.

Редактор: Марія Кабацій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X