Суд заблокував роботу популярного в Україні фастфуду

13 жовтня 2016, 19:22
Податківці на підставі рішення Печерського районного суду заблокували роботу компанії Макфоксі (Київ), що управляє мережею ресторанів швидкого харчування McFoxy

Як пише Інтерфакс-Україна, інформацію підтвердив комерційний директор мережі McFoxy Олександр Садовничий.

"Вони отримали дозвіл в суді і на його підставі заблокували рахунки", - сказав він

Відео дня

За його словами, столична прокуратура відкрила щодо компанії кримінальне провадження, яке і стало основою для блокування рахунків за рішенням суду. Рахунки Макфоксі були заблоковані у вівторок, 11 жовтня, уточнив він.

Макфоксі звинувачується в ухиленні від сплати податків.

"Посадові особи Макфоксі в період 2015 року, шляхом незаконного відображення в податковій звітності фінансово-господарських взаємовідносин з Скайсіті-груп , Укр-пром-торг, Укрсіч, Фервест, Мері-ленд, ухилилися від сплати податку на додану вартість (ПДВ) на загальну суму 651,144 тис. грн, що є значним розміром", - наголошується в рішенні суду.

Саме тому на 30 днів надано дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, в яких міститися відомості про фінансово-господарських взаємовідносинах компанії.

ТОВ Максфоксі працює на ринку України з 2009 року і за станом на жовтень 2016 року керує мережею з 10 ресторанів швидкого харчування McFoxy в шести містах України - Києві, Запоріжжі, Сумах, Хмельницькому, Кропивницького та Дніпрі.

Показати ще новини
Радіо NV
X