Суд заарештував все майно Бахматюка через його проблемний банк

18 травня 2016, 17:39
Печерський районний суд Києва 12 травня 2016 року задовольнив заяву Національного банку України та наклав арешт на все рухоме і нерухоме майно, яке належить Олегу Бахматюку

Про це повідомляє Нацбанк.

Рішення прийняли під час розгляду справи за позовом НБУ до Олега Бахматюка про стягнення заборгованості.

Мова йде про суму в розмірі 4 млрд грн, яку в 2014 році банк Фінансова ініціатива отримав від регулятора у вигляді стабілізаційних кредитів. В якості застави було прийнято майно і майнові права юридичних осіб. Крім того, Олег Бахматюк виступив фінансовим поручителем по цих кредитах.

Відео дня

"Друга виграну справа в суді проти власників, які довели банк до банкрутства", - написав на своїй сторінці заступник голови НБУ Владислав Рашкован.

23 червня 2015 року правління Національного банку України прийняло постанову № 408 про віднесення банку "Фінансова ініціатива" до категорії неплатоспроможних. Олег Бахматюк опосередковано володів 100% акцій банку через ТОВ Інвест-Сервіс та Quickcom Limited.

Нагадаємо, раніше Вищий суд України постановив компанії Бахматюка виплатити агрохолдинг Нібулон кілька десятків мільйонів боргу.

Як повідомлялося, Національний банк України своїм рішенням від 23 червня визнав неспроможним банк "Фінансова ініціатива", який належить бізнесмену Олегу Бахматюку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X