Суд заарештував понад 10 рахунків компаній сина Януковича

28 березня 2016, 19:28
На 11 банківських рахнуків компаній, які належали Олександру Януковичу, Печерський районний суд наклав арешт

Про це йдеться у рішеннях суду від 3 березня, оприлюднених у Єдиному державному реєстрі судових рішень, пише УНІАН.

Згідно з документами, були накладені арешти на рахунки компаній Мако Холдинг, Мако Актив і Білдінг Інвестменс Груп.

Відео дня

В Укрбізнесбанку заарештовано 5 рахунків: компанії Мако Актив на $1,347 тис., Білдінг Інвестменс Груп на 800,522 тис. грн і три депозитні рахунки Мако Холдинг на 2 млн грн.

Крім того, суд наклав арешт на 4 рахунки в банку ING Bank NV (Нідерланди) і на 2 рахунки у Всеукраїнському банку розвитку.

Під час досудового розслідування встановлено, що Олександр Янукович протягом 2013 року за сприяння свого батька Віктора Януковича та інших осіб з числа вищого керівництва країни організував злочинну схему зі сприяння компаніям його групи Мако у протиправній мінімізації податкових зобов'язань, що підлягають сплаті у бюджет, а також заволодінні цими бюджетними коштами.

Зазначені протиправні дії Олександра Януковича і групи невстановлених осіб призвели до фактичного ненадходження до держбюджету коштів на загальну суму 42,598 млн грн, йдеться в рішенні суду.

Нагадаємо, колишній український президент Віктор Янукович завоював позицію найбільшого корупціонера планети, вийшовши на перше місце в голосуванні за найбільш кричущі випадки чиновницької корупції Unmask the Corrupt.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X