Суд заарештував 200 млн екс-міністра фінансів Колобова на рахунках проблемного Фідобанку

31 травня 2016, 13:52
Суд на вимогу ГПУ наклав арешт майже на 200 млн грн колишнього міністра фінансів Юрія Колобова

Про це повідомляє прес-центр ГПУ.

Під час розслідування кримінального провадження за підозрою колишнього міністра фінансів Колобова у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах встановлено, що екс-міністр з метою приховування грошових коштів, отриманих шляхом зловживання службовим становищем, розмістив їх на рахунках, відкритих у ПАТ Фідобанк, відкритих на ім’я своєї матері В. Шульц.

Відео дня

Слідчий суддя Печерського районного суду Києва визнав обґрунтованою позицію Генеральної прокуратури в частині належності коштів безпосередньо Колобову у зв’язку з чим їх арештовано.

Всього у гривневому еквіваленті накладено арешт на 199,4 мільйона гривень.

30 травня 2016 року Апеляційний суд Києва визнав арешт цих коштів законним.

Нагадаємо, один із 30 найбільших банків України Фідобанк Олександра Адарича визнали банкрутом.

Екс-міністр Юрій Колобов був затриманий в Іспанії, де він проживав у власному особняку, так як Інтерпол видав міжнародний ордер на його арешт.

У вересні 2014 року СБУ почала відносно Колобова кримінальне провадження та оголосила в розшук. Його звинуватили в тому, що він організував і забезпечив випуск облігацій зовнішньої державної позики на суму $3 млрд за рахунок Фонду національного добробуту РФ, а також незаконно перерахував комісію в сумі $450 тис. на користь "дочки" російського банку ВТБ - VTB Capital plc.

Показати ще новини
Радіо НВ
X