Суд взяв під арешт активи швейцарської компанії Бахматюка

14 березня 2016, 12:48
Окружний суд Цюріха наклав арешт на майнові права компанії ПАТ Компанія Райз в загальному розмірі 122 млн швейцарських франків

Про це повідомила компанія НІБУЛОН, пише Аgroportal.

"Наказом суду заморожені кошти, що належать ПАТ« Компанія «Райз» від ULF Trade AG (Швейцарія, Цюріх), на підставі зовнішньоекономічних контрактів на поставку сільськогосподарської продукції з України", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Арешт активів компанії у Швейцарії, вважають у Нібулоні, може вплинути і на торговельні відносини з транснаціональними компаніями.

ПАТ Компанія Райз і ULF Trade AG входить до складу групи компаній UkrLandFarming. Торгова компанія ULF Trade AG заснована в 2010 році в Швейцарії для здійснення торгівлі сільськогосподарською продукцією за кордоном. ULF Trade AG займається як реалізацією сільськогосподарської продукції групи, так і продажем продукції, придбаної у інших постачальників. Основними сельхозкультурами, якими торгує ULF Trade AG, є кукурудза, пшениця, ячмінь і рапс. Ключовими клієнтами ULF Trade AG є компанії Marubeni, Bunge, Noble Resources, Cargill, Glencore і інші.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X