Суд відмовився скасувати скандальну формулу для розрахунку ціни електроенергії

28 лютого 2017, 16:08
Київський апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення суду першої інстанції, який визнав правомірним формування тарифів на вугілля за формулою Роттердам+

Про це повідомив колишній член НКРЭКУ Андрій Герус на своїй Facebook-сторінці.

"Судді Федотов В. В., Оксененко А. Н., Ісаєнко Ю. А. всі клопотання відхилили. Всі виклики свідків по справі відхилили. За 30хв розібралися і вирішили залишити рішення першої інстанції в силі. Роттердам+ працює далі", – пише Герус.

Відео дня

Він зазначив, що головуючий у засіданні суддя Федотов бере участь у конкурсі на посаду нового судді Верховного суду України.

"Живемо і далі в паралельної реальності, де ціна вугілля, яка закладена в ціну електроенергії не впливає на тарифи кінцевим споживачам", – додав Герус, зазначивши, що у справі буде подана касаційна скарга.

Нагадаємо, що постановою НКРЭКУ №289 від 3 березня 2016 року в ціну виробленої українськими теплоелектростанціями електроенергії була закладена вартість вугілля за формулою Роттердам+.

Формула розраховується виходячи з цін на вугілля в порту Роттердама і вартості його доставки в Україну.

В кінці грудня 2016 року Окружний адміністративний суд Києва відмовився скасувати постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), яким була введена формула ціни вугілля Роттердам+.

Показати ще новини
Радіо НВ
X