Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Суд відібрав у Фірташа майже 100 га нафтородовищ на Житомирщині

28 січня 2016, 11:52
265
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Родовища передали незаконно підприємству Дмитра Фірташа депутати Житомирської облради

Рішення Житомирської облради про вилучення 4 ділянок на користь ТОВ "Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат" суд визнав протиправним та скасував, повідомляють "Наші Гроші"

Суд зазначив, що обласна рада порушила законодавство, адже надала фірмі можливість використовувати лісогосподарські землі без погодження з Кабміном. 

Як відомо, уряд від 10 квітня 2008 №610 наклав мораторій на вилучення земельних ділянок лісогосподарського призначення для видобування корисних копалин. 

Крім того, житомирська облрада порушила і процедуру вилучення ділянок. Попередньо вона мала ухвалити рішення про дозвіл на розробку відповідного проекту землеустрою на вилучення ділянок, потім затвердити його і вилучити на користь фірми.

Натомість 28 травня 2015 року Житомирська облрада за згоди "Червоноармійського лісгоспу" і "Житомироблагролісу", власниками яких є два депутати облради, надала дозвіл на зменшення на 95 га площі, що перебуває у користуванні ДП "Червоноармійський лісгосп АПК", для потреб "Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат".

19 червня "Червоноармійський лісгосп" нотаріально засвідчив заяву-згоду на вилучення ділянок. Вони розташовані на території Фасівської та Ягодинської сільських рад Житомирської області.

"Межиріченський гірничо-збагачувальний комбінат" входить до складу Group DF Дмитра Фірташа. Він розташований  в Іршанську Житомирської області разом з ще двома підприємствами групи – "Іршанським ГЗК" і "Валки-Ільменіт".

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися