Суд став на бік НБУ щодо Банку Юнісон

29 червня 2016, 14:06
Суд першої інстанції підтвердив законність віднесення банку Юнісон до категорії неплатоспроможних через непрозору структуру власності

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.

Окружний адміністративний суд міста Києва рішенням від 23 червня 2016 року повністю відмовив одному з акціонерів ПАТ Банк Юнісон у задоволенні позовних вимог, щодо визнання протиправною постанови НБУ про віднесення Юнісону до категорії проблемних.

Відео дня

Таким чином, суд першої інстанції підтвердив правомірність дій Нацбанку на всіх етапах взаємодії з ПАТ Банк Юнісон з питань приведення структури власності цього банку у відповідність до вимог щодо прозорості.

Згідно з законом у позивача є 10 днів з дня отримання копії судового рішення для оскарження цього рішення в суді апеляційної інстанції.

Станом на 1 квітня 2016 року регулятивний капітал Банку Юнісон становить 5 млн гривень. Банк запевняє, що не залучав рефінансування від НБУ.

За підсумками 2015 року кредитний портфель Юнісона становив 579,6 млн гривень, крім того, за підсумками 2015 рік банк сплатив понад 16,7 мільйонів гривень до державного бюджету.

Нагадаємо, 28 квітня НБУ визнав Банк Юнісон неплатоспроможним.

Показати ще новини
Радіо NV
X