Суд скасував ліквідацію Укрінбанку

14 липня 2016, 16:45
Фондом гарантування вкладів фізичних осіб подано касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 13 липня про скасування ліквідації Укрінбанку

"Цим рішенням скарги Національного банку україни та Фонду гарантування вкладів були залишені без задоволення", - повідомляє Фонд.

Незважаючи на це, Фонд з метою збереження активів банку та запобігання їх втрати, а також для захисту прав вкладників і кредиторів банку вирішив продовжити повноваження уповноваженої особи ФГВФО на здійснення ліквідації Укрінбанку Ірини Білої до настання одної з двох обставин: прийняття Вищим адміністративним судом України остаточного рішення у судовій справі №826/5325/16 або погодження Національним банком нових керівників банку та видачі ліцензії на здійснення банківської діяльності ПАТ Укрінбанк.

Відео дня

Враховуючи ситуацію, що склалася, Фонд зупиняє виплати вкладникам банку гарантованої суми відшкодування до настання одного з двох зазначених вище обставин.

Станом на 1 липня Укрінбанком було виплачено 1 754,8 млн грн, що становить 96,1% від загальної суми виплат гарантованого відшкодування.

Нагадаємо, 25 грудня минулого року Національний банк України протнес банк Укрінбанк до категорії неплатоспроможних.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X