Суд над Насіровим призначений на 28 вересня - Марушевська

23 серпня 2016, 20:26
Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська заявила, що голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров продовжує призначати людей на Одеську митницю без її відома

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"Провівши незаконний конкурс він сам собі визначив двох начальників постів: одного в Григорівці, другого — в Білгород-Дністровську", – написала Марушевська.

Відео дня

При цьому вона зазначила, що згідно відповіді Національного агентства з питань державної служби, конкурс на посади начальників митних постів, а також створення конкурсних комісій належить до компетенції митниці.

Марушевська повідомила, що суд щодо дій Насірова призначено на 28 вересня. Крім цього, Одеська митниця подає клопотання до суду щодо недопущення призначення переможців незаконного конкурсу на начальників митних постів Одеської області.

"Ми не дозволимо дерибанити посади Одеської митниці. Доб'ємося, щоб конкурс Насірова анулювали і проведемо повноцінний, відкритий конкурс на посади начальників постів з залучення спеціалістів від бізнес-асоціацій та активістів громадських організацій", – резюмувала вона.

Нагадаємо, що 13 липня Марушевська подала позов до суду проти керівника ГФС через проведення конкурсу на посади начальників митних постів Одеській митниці з порушенням законодавства.

Показати ще новини
Радіо NV
X