Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Суд над Насіровим призначений на 28 вересня - Марушевська

23 серпня 2016, 20:26
1139
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Марушевська зазначила, що конкурс на посади начальників митних постів, а також створення конкурсних комісій належить до компетенції митниці

Фото: АП України

Керівник Одеської митниці Юлія Марушевська заявила, що голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров продовжує призначати людей на Одеську митницю без її відома

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"Провівши незаконний конкурс він сам собі визначив двох начальників постів: одного в Григорівці, другого — в Білгород-Дністровську", – написала Марушевська.

При цьому вона зазначила, що згідно відповіді Національного агентства з питань державної служби, конкурс на посади начальників митних постів, а також створення конкурсних комісій належить до компетенції митниці.

Марушевська повідомила, що суд щодо дій Насірова призначено на 28 вересня. Крім цього, Одеська митниця подає клопотання до суду щодо недопущення призначення переможців незаконного конкурсу на начальників митних постів Одеської області.

"Ми не дозволимо дерибанити посади Одеської митниці. Доб'ємося, щоб конкурс Насірова анулювали і проведемо повноцінний, відкритий конкурс на посади начальників постів з залучення спеціалістів від бізнес-асоціацій та активістів громадських організацій", – резюмувала вона.

Нагадаємо, що 13 липня Марушевська подала позов до суду проти керівника ГФС через проведення конкурсу на посади начальників митних постів Одеській митниці з порушенням законодавства.

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися