Бракувало доказів.В Іспанії закрили кримінальну справу проти Фірташа

11 березня 2020, 19:45

В Іспанії закрили справу стосовно Дмитра Фірташа, якого звинувачували у відмиванні грошей.

Суд Барселони закрив кримінальну справу проти українського мільярдера Дмитра Фірташа , яке було відкрито п'ять років тому за звинуваченням у відмиванні грошей. Про це повідомляє DW .

Відео дня

Справа була остаточно закрита за вказівкою судді Ігнасіо Санчеса. Своє рішення він аргументував пропозицією самого слідства, яке призупинило справу ще 30 жовтня 2019 року.

Слідство виходило з того, що ініціатор кримінального переслідування Фірташа, антикорупційна прокуратура Іспанії, не надала "вагомих доказів" провини українського мільярдера.

Слідче управління Барселони двічі з 2017 року, направляло до Австрії, де знаходиться Фірташ, запит на його екстрадицію до Іспанії, і обидва рази отримало відмову.

Земельний суд Відня вважав аргументи іспанської сторони "непереконливими". Зокрема, Фірташа підозрювали в покупці дорогої нерухомості в провінції Малага за «гроші сумнівного походження і відмиванні таким чином декількох мільйонів євро.

Нагадаємо, що в рейтингу топ-100 найбагатших українців , складеному журналом НВ спільно з інвесткомпанією Dragon Capital, Дмитро Фірташ зайняв восьме місце . За останній рік його статки збільшилися на $ 300 млн (до $ 792 млн).

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X