Суд арештував майно спортклуба, який незаконно будувався коштами Південно-Західної залізниці

29 серпня 2016, 09:54
Майно спорткомплексу OlympicVillage, розташованого по вул. Олімпійській, 1,с. Ходосіївка в Київській області, арештували на вимогу суду

Як пишуть Наші гроші, про це свідчить відповідна ухвала Печерського райсуду Києва.

Майно спорткомплексу взято під арешт у справі за фактом розтрати майна і зловживання службовим становищем ДТГО Південно - Західна Залізниця.

Відео дня

Слідство встановило, що усе обладнання, а також будівельно-монтажні роботи для спорткомплексу оплачувались коштом залізниці за вказівкою тогочасного керівника Південно - Західної Залізниці Олексій Кривопішина.

Гроші списувалися як благодійна допомога Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Цю інформацію підтвердило одразу понад 30 робітників, яких допитали слідчі.

Правопорушення також підтверджені звітом про результати фінансового аудиту ДТГО ПЗЗ.

Власником спорткомплексу OlympicVillage є ПАТ Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України.

У свою чергу засновником ПАТ Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України" є ТОВ Солід Актив, власником якого є Трасті Інвестмент (груп) Лімітед (Гонконг). Згідно з останнім річним звітом гонконгської компанії Трасті Інвестмент, її власником значиться віргінський офшор "Time Supreme International Limited".

Першими засновниками Солід активу були Любов Бєлова і Марія Снєжко - дружина і донька колишнього начальника "Південно-Західної залізниці" Олексія Кривопішина, який нині судиться за повернення на посаду.

За попередніми оцінками, шкода державним інтересам оцінюється в 1,59 млн грн.

Нагадаємо, у березні 2015 року Кабмін звільнив скандального керівника Південно-Західної заліниці Олексія Кривопішина.

Показати ще новини
Радіо NV
X