Суд арештував кілька рахунків ПриватБанку у справі про заволодіння 19 млрд рефінансу

8 серпня 2016, 12:42
Печерський райсуд постановив арештувати кілька рахунків ПриватБанку у межах справи про розкрадання кредитів рефінансування НБУ на суму 19 млрд

Про це йдеться у відповідній постанові суду.

Наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №42014000000001261 (внесено до реєстру досудових розслідувань 13 листопада 2014 роки) за фактом заволодіння посадовими особами ПриватБанку державними коштами НБУ .

Відео дня

"У ході досудового розслідування встановлено, що посадові особи ПАТ КБ ПриватБанк ... шляхом зловживання своїм службовим становищем протягом 2014 року здійснили заволодіння чужим майном, а саме державними коштами НБУ в сумі понад 19 млрд грн, виділеними на рефінансування ПАТ КБ ПриватБанк", - вказується в постановах.

У сторони обвинувачення є дані, що вищезазначені кошти в сумі понад 19 млрд гривень були перераховані 42 резидентами України на 6 розрахункових рахунків нерезидентів-продавців, які знаходяться в банківській установі PrivatBank Cyprus Branch.

На думку слідчих, посадові особи ПриватБанку видали кредити в сумах від $18 млн до $73 млн 42 підконтрольних підприємств під заставу майнових прав на товар. Після цього дані компанії уклали угоди (здійснивши 100% передоплату) з метою отримання товарів, перерахувавши вказані кошти на рахунки нерезидентів: Teamtrend Limited, Trade Point Agro Limited, Collyer Limited, Rossyan Investing Corp, ZAO Ukrtransitservice Ltd, Milbert Ventures Inc.

У постанові вказується, що поставка товарів до сих пір не відбулася і грошові кошти до теперішнього часу не повернуті.

Показати ще новини
Радіо NV
X