Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського та Боголюбова на $2,5 млрд

21 грудня 2017, 00:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Англійський суд видав наказ про арешт активів колишніх власників націоналізованого Приватбанку - Ігоря Коломойського, Генадія Боголюбова та ряду компаній - на суму понад $2,5 млрд

Про це повідомила прес-служба Приватбанку.

"Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів панів Коломойського та Боголюбова, та шістьох компаній, які їм ймовірно належать або перебувають під їхнім контролем", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

У Приватбанку зазначили, що він розпочав судовий процес у англійському суді проти своїх колишніх власників та керівників. Шляхом цього судового процесу Приватбанк планує повернути кошти, сума яких, разом з процентами, становить понад $2,5 млрд.

Наказ про арешт активів видано 19 грудня на підставі наданих суду "детальних доказів, які доводять, що пани Коломойський та Боголюбов вивели з банку майже $2 млрд шляхом проведення низки незаконних операцій", повідомили у фінустанові.

В результаті цих операцій, зазначають у Приватбанку, кошти "переводились на компанії, які таємно належали або перебували під контролем" Коломойського та Боголюбова.

"Приватбанк впевнений, що англійський суд чесно та об'єктивно розгляне його позов, а також, що банк досягне успіху та зможе повернути кошти, які були незаконно виведені із нього", - зазначають у прес-службі фінустанови.


18 грудня 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку за пропозицією НБУ і акціонерів Приватбанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Згідно із цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн.

У межах націоналізації банку його зобов'язання перед пов'язаними особами підлягали процедурі bail-in і були обмінені на акції додаткової емісії банку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X