Стокгольмські ризики. Нафтогаз пояснив необхідність закупівлі бронеавтомобіля для Коболєва

2 серпня 2016, 15:05
1508
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Стокгольмські ризики. Нафтогаз пояснив необхідність закупівлі бронеавтомобіля для Коболєва - фото

Фото: blog.caranddriver.com

У НАК вважають, що Коболєва потрібна надійна захист

НАК Нафтогаз України пояснює необхідність закупівлі бронеавтомобіля для глави компанії Андрія Коболєва ризиками, пов'язаними з процесом у Стокгольмському арбітражі

"Тільки у справах з Газпромом сума претензій проти нас - $38,7 млрд разом з відсотками, сума претензій з нашого боку - більш $26,6 млрд. Восени призначені слухання по обом провадженням. Глава Нафтогазу є не тільки свідком у справі, але й керівником компанії-позивача, особою, яка діє від імені компанії та приймає всі пов'язані з цим позовом рішення", - йдеться у повідомленні Нафтогазу.

За даними прес-служби компанії, рішення про закупівлю бронеавтомобіля прийняло правління. "Підставою для прийняття рішення є стандартна бізнес-логіка, схожа за своєю суттю на купівлю страхового полісу: краще витратити невеликий відсоток зараз і мінімізувати ризик втрати активу (всього, або значної частини) у майбутньому. Активом є потенційна вигода від виграшу в Стогольмському арбітражі", - стверджують в НАК.

Нагадаємо, раніше Нафтогаз України оголосив тендер на закупівлю броньованого автомобіля преміум-класу Mercedes Benz S600 Guard вартістю близько 5,1 млн грн, що викликало гостру критику в ЗМІ та соціальних мережах.

2 серпня стало відомо, що компанії надійшла пропозиція про безоплатну передачу в користування броньованого автомобіля Merсedes, на покупку якого Нафтогаз раніше оголосив тендер.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Компанії/Ринки

Вчора, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів
thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua