Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Стокгольмські ризики. Нафтогаз пояснив необхідність закупівлі бронеавтомобіля для Коболєва

2 серпня 2016, 15:05
1502
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У НАК вважають, що Коболєва потрібна надійна захист

Фото: blog.caranddriver.com

НАК Нафтогаз України пояснює необхідність закупівлі бронеавтомобіля для глави компанії Андрія Коболєва ризиками, пов'язаними з процесом у Стокгольмському арбітражі

"Тільки у справах з Газпромом сума претензій проти нас - $38,7 млрд разом з відсотками, сума претензій з нашого боку - більш $26,6 млрд. Восени призначені слухання по обом провадженням. Глава Нафтогазу є не тільки свідком у справі, але й керівником компанії-позивача, особою, яка діє від імені компанії та приймає всі пов'язані з цим позовом рішення", - йдеться у повідомленні Нафтогазу.

За даними прес-служби компанії, рішення про закупівлю бронеавтомобіля прийняло правління. "Підставою для прийняття рішення є стандартна бізнес-логіка, схожа за своєю суттю на купівлю страхового полісу: краще витратити невеликий відсоток зараз і мінімізувати ризик втрати активу (всього, або значної частини) у майбутньому. Активом є потенційна вигода від виграшу в Стогольмському арбітражі", - стверджують в НАК.

Нагадаємо, раніше Нафтогаз України оголосив тендер на закупівлю броньованого автомобіля преміум-класу Mercedes Benz S600 Guard вартістю близько 5,1 млн грн, що викликало гостру критику в ЗМІ та соціальних мережах.

2 серпня стало відомо, що компанії надійшла пропозиція про безоплатну передачу в користування броньованого автомобіля Merсedes, на покупку якого Нафтогаз раніше оголосив тендер.

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися