Standard & Poor’s знизило суверенний рейтинг Великої Британії

27 червня 2016, 23:37
У понеділок, 27 червня, міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's Global Ratings прийняло рішення знизити довгострокові суверенні рейтинги Великої Британії з найвищого AAA до AA


Надавши рейтингами країни негативний прогноз, експерти пояснюють своє рішення результатами референдуму, згідно з яким більшість британців проголосували за вихід країни зі складу Євросоюзу, передає Інтерфакс.

Відео дня

Зниження рейтингу до АА прийнято й щодо емітента Банку Англії, незважаючи на те, що короткострокові рейтинги підтверджені на рівні A-1+.

На думку аналітиків агентства, вихід Британії зі складу ЄС "послаблює передбачуваність, стабільність та ефективність прийняття політичних рішень у Великій Британії і негативно позначиться на економіці, зростання ВВП країни та на її балансі бюджету".

Раніше міжнародне рейтингове агентство Moody's змінило прогноз щодо довгострокових і боргових рейтингів Великої Британії зі "стабільного" на "негативний".


23 червня в Сполученому Королівстві відбувся референдум, на якому британці вирішували, чи залишатися їх країні в складі ЄС. За офіційними даними, за вихід Великої Британії з Євросоюзу (Brexit) проголосувало 51,9% виборців при явці понад 72%. 48% виступили за членство в ЄС.

Всі подробиці про вихід Великої Британії зі складу ЄС читайте в спецтемі НВ Brexit: Великобританія виходить з ЄС

Показати ще новини
Радіо NV
X