Стало відомо, скільки окуповані території заборгували за електроенергію

25 квітня 2016, 17:54
Споживачі із окупованих територій Донбасу заборгували держпідприємству Енергоринок 21 млрд грн.

Про це повідомила заступник директора департаменту економіки і фінансів Міністерства енергетики та вугільної промисловості Софія Угрюмова на круглому столі в Києві, пише УНІАН.

Відео дня

"Велика частина заборгованості загального рівня боргів на ринку електроенергії, який досяг 27 млрд грн, була сформована споживачами на підконтрольних Україні територіях. Вугільні підприємства, водоканали не платили за поставлену електроенергію. За даними Енергоринку, заборгованість всіх споживачів із окупованих територій становить близько 21 млрд грн", - сказала Угрюмова.

За даними ДТЕК, компанії з 1 серпня 2014 до 1 травня 2015 року постачали електроенергію та інші енергоносії на окуповані території. При цьому оплати вони не отримували, оскільки банки на цих територіях перестали працювати після відповідної заборони НБУ.

"На сьогодні ми поставляємо на ці території електроенергію тільки за сальдо перетікань, які здійснюються в обох напрямках. Враховуючи, що Луганська область є енергодефіцитною, виходить, що з території України надходить більше енергії, ніж у зворотному напрямку. Простіше кажучи, вони нам винні більше", - відзначила глава департаменту з питань регуляторної політики компанії ДТЕК Енерго Ірина Протопова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X