В.о. голови Укравтодору розповів, коли закінчиться ремонт доріг Дніпро-Миколаїв та Дніпро-Маріуполь

13 серпня 2019, 15:20

Ремонт дороги з Дніпра в Миколаїв через Кривий Ріг може бути завершено через півтора року, якщо не буде проблем з фінансуванням, сказав в.о. голови Укравтодору Славомір Новак в інтерв'ю DW.

"Дорога Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв не повністю ще відремонтована. Нам необхідно ще півтора року, щоб цю дорогу повністю відремонтувати за умови, що будемо мати забезпечене фінансування", - сказав він.

Відео дня

Новак додав, що зараз одним з пріоритетів є ремонт дороги Запоріжжя-Маріуполь.

"Це дорога життя для Маріуполя, особливо після блокади Азовського моря. За останні два роки 60% робіт ми там вже зробили. Якщо все буде добре, десь в середині жовтні, думаю, можемо поїхати [подивитися] відремонтовану дорогу від Дніпра до Маріуполя", - розповів в.о. голови Укравтодору.

За його словами, в наступному році розпочнеться капітальний ремонт дороги Київ-Одеса. 

Нагадаємо, в липні Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні. Президент заявив, що на першому етапі необхідно відремонтувати головні магістралі. Під час робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, експерт Офісу ефективного регулювання (BRDO) Олександр Кубраков зазначив, що, за оцінками Світового банку, першочергово необхідно провести капітальний ремонт 24 тис. км основних магістралей, на що необхідно 150 млрд грн і ще 15 млрд щороку на підтримання їх у належному стані. На його думку, це реально зробити за три роки. Всього в Україні 169 тис. км доріг різних категорій

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив в інтерв'ю Радіо НВ, що усі дороги в Україні можуть бути відремонтовані впродовж 10 років, це коштуватиме 1 трильйон гривень.

За словами Новака, ремонт 24 тис. км доріг обійдеться в 300-350 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X