Стали відомі витрати на запуск електронного квитка

6 жовтня 2016, 13:25
Впровадження єдиного електронного проїзного документа може обійтися українським містам в суму близько €10-15 млн

Про це повідомила сьогодні в.о. заступника мера Дніпра, радник міністра інфраструктури України Яника Мірило, передає агенство Інтерфакс-Україна.

"Європейський банк реконструкції та розвитку також підтримує запуск електронного квитка. Приблизна сума €10-15 млн, в залежності від масштабів міста. Є різні донори, які давно готові допомогти", - сказала вона в ході брифінгу в Мінінфраструктури в четвер.

Відео дня

У свою чергу міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що впровадження електронного квитка є одним з етапів реформування ринку перевезення пасажирів. "Це дасть можливість не тільки сформувати правильну транспортну стратегію, а й дати максимум зручностей нашим громадянам", - сказав він, додавши, що в Україні надзвичайно великий відсоток транспортних перевезень знаходиться в "тіні".

Як приклад міністр навів грузинський Батумі, де після введення електронного квитка надходження від транспортних послуг до міського бюджету збільшилася на 60%. Омелян зазначив, що з впровадженням електронного квитка проблема безбілетників буде практично вирішена.

"Ми розуміємо, що буде якийсь опір з боку перевізників, але ми повинні його подолати", - підкреслив він.

Міністр додав, що тема електронного квитка важлива не тільки для автомобільних і автобусних перевезень, але і для Укрзалізниці, зокрема в приміських перевезеннях, де держава досі оперує віртуальними показниками кількості перевезених пасажирів і проданих квитків.

Показати ще новини
Радіо NV
X