США зупинили безмитне ввезення сотні товарів з України

5 травня 2018, 19:25

З 26 квітня Сполучені Штати Америки (СЩА) призупинили дію торгових преференцій для 155 видів товарів з України.

Про це йдеться в повідомленні Мінекономрозвитку України.

"Офіс торгового представника США призупинив для частини українських товарів дію Генералізованої системи преференцій", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Обмеження введені через 120 днів після публікації відповідної прокламації президента США від 22 грудня 2017 року.

Під обмеження потрапили деякі продукти харчової, легкої, деревообробної промисловості, машинобудування, деякі електроприлади.

У Мінекономрозвитку відзначають, що знаходяться "в постійному діалозі" з урядом США і "працюють над вирішенням проблеми".

"Зняття обмежень в значній мірі залежить від прийняття Верховною Радою проекту закону №7466, відомого як законопроект Про організації колективного управління", - підкреслили в міністерстві.

МЕРТ нагадує, що розроблений ним законопроект, спрямований на встановлення в Україні ефективної та прозорої системи колективного управління майновими правами в сфері авторського права і суміжних прав, був прийнятий в першому читанні 1 березня, а 19 квітня народні депутати почали його розгляд у другому читанні.

Дія Генералізованої системи преференцій, яка дає можливість безмитного ввезення на територію США понад 3500 видів товарів з України,

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X