США закликали Європу продовжити санкції проти РФ

11 грудня 2015, 05:58
10 грудня заступник міністра фінансів США Адам Шубін закликали Євросоюз продовжити санкції проти Росії

"Рішення ЄС на користь продовження строку дії санкцій ясно покаже російському керівництву, що нормалізація економічних відносин не відбудеться до тих пір, поки воно не відмовиться від агресивних і дестабілізуючих дій в Україні", - сказав Шубін, передає Інтерфакс з посиланням на агентство Bloomberg.

Відео дня

За його словами, орієнтиром для зняття санкцій з РФ є повне виконання Мінських угод.

Раніше США заявили про готовність посилити санкції проти Росії, що були введені раніше в зв'язку з кризою в Україні.


Нагадаємо, посли країн-членів Європейського союзу вирішили відкласти розгляд питання про продовження економічних санкцій проти Росії. ЗМІ вказували, що з такою ініціативою виступила Італія, яку підтримали Угорщина та Австрія.

Пізніше, посол України у Відні спростував інформацію про те, що Австрія увійшла до числа країн Європейського союзу, які проголосували за перенесення питання про продовження санкцій проти Росії.

Посол Італії в Україні Фабріціо Романо також спростував заяви ЗМІ, що його країна блокує продовження санкцій проти Росії і відзначив, що на саміті Європейського Союзу, який відбудеться в Брюсселі 17-18 грудня, нічого несподіваного не буде.

Спочатку планувалося, що посли країн-членів ЄС в середу 9 грудня приймуть рішення щодо продовження економічних санкцій щодо Росії на півроку без обговорення. Таким чином, затвердження в Брюсселі цього рішення носило б виключно формальний характер.

Раніше, інформаційне агентство Bloomberg з посиланням на німецькі ЗМІ повідомило, що глави урядів країн Євросоюзу хочуть добитися продовження санкцій щодо Росії на саміті в грудні 2015 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X