США назвали ключові умови для участі в українській приватизації

28 вересня 2017, 16:13
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Американські компанії та інвестиційні фонди активно цікавляться приватизацією в Україні практично в усіх галузях економіки. Але для їх участі необхідно надати прозорі і конкурентні умови

Про це заявила посол США в Україні Марі Йованович в інтерв'ю НВ.

"[У американських компаній і інвестиційних фондів - ред.] багато інтересу до української приватизації. Головне, щоб та проходила відкрито, прозоро, конкурентно. При цих умовах американські гравці будуть зацікавлені в участі в аукціонах", - сказала вона.

Відео дня

За її словами, американським компаніям цікаві практично всі сектори економіки, але особливу увагу звертають на українську аграрну галузь і енергетику.

Говорячи про переваги України перед іншими країнами Східної Європи посол відзначила: "Україна - величезна країна з величезним населенням, яке добре освічено. Країна багата природними ресурсами, у неї розвинена промисловість, яка виробляє товари з доданою вартістю. Все це створює умови для економічного зростання. У минулому році український ВВП почав зростати. Я сподіваюся, цього року зростання продовжиться. Люди все більше вірять у перспективи країни. Все більша частина доходу залишається в їхніх кишенях після сплати податків і покупки все необхідних речей".

Раніше повідомлялося, що Йованович назвала виконання програми МВФ, а також реформи критично необхідними умовами для економіки України.Повну версію матеріалу читайте в свіжому номері журналу Новое Время - №35 від 29 вересня 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X