Спрощенці збільшили сплату єдиного податку на 58%

20 липня 2016, 14:34
Протягом січня-червня поточного року платниками єдиного податку сплачено понад 7,1 млрд. грн. Порівняно з минулим роком надходження податку зросли на 58%

За І півріччя 2015 року від платників на спрощеній системі оподаткування надійшло понад 4,5 млрд. грн, повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби (ДФС) України.

Відео дня

У переважній більшості спрощену систему оподаткування використовують фізичні особи-підприємці. З початку року вони спрямували до місцевих бюджетів понад 4,7 млрд. грн. Порівняно з січнем-червнем минулого року сплата податку фізособами зросла майже на 1,7 млрд. грн.

Юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили майже 2,4 млрд. грн., що більш, ніж на 946 тис. грн. більше минулорічного показника. Від платників єдиного податку третьої групи бюджет отримав майже 1,6 млрд. грн., четвертої групи – 805,1 млн. гривень.

Загалом на спрощеній системі оподаткування перебуває 1028 тис. фізичних осіб-підприємців та 188,6 тис. суб’єктів господарювання - юридичних осіб.

Як повідомлялося, голова Державної фіскальної служби (ГФС) Роман Насіров зустрівся з представниками технічної місії Податково-бюджетного департаменту МВФ. Метою візиту технічної місії МВФ є перегляд Плану дій, який був розроблений в минулому році, і оцінка виконання попередніх рекомендацій МВФ у сфері фіскальної політики.

Показати ще новини
Радіо NV
X