Спроба номер два. Оголошено новий тендер на будівництво метро на Виноградар

11 вересня 2018, 14:36

Комунальне підприємство Київський метрополітен оголосив новий тендер на будівництво ділянки метро на масив Виноградар.

Тендерна пропозиція розміщена в системі державних закупівель ProZorro.

Заявки на участь приймаються до 11 жовтня, аукціон призначено на 16 листопада.

Заявлена ​​вартість становить 5 млрд 993,5 млн грн з можливістю зниження ціни в крок 0,5%, що становить 29,9 млн грн.

Відео дня


Траса ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції Сирець на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі буде проходити територією Шевченківського і Подільського районів Києва. Комплекс об'єктів на території електродепо планується розмістити у Подільському районі.


Раніше 6 вересня Київський метрополітен скасував попередні торги. Згідно з інформацією в системі ProZorro, торги скасовано через "неможливість усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель".

Згідно з протоколом тендерної комісії, один з учасників торгів, а саме компанія Київметробуд, не внесла в термін кошти для надання банківської гарантії для участі в аукціоні.

Водночас Київський метрополітен відхилив пропозицію іншого учасника, компанії Адамант, пославшись на ненадання та невідповідність деяких тендерних документів.


Відзначимо, що в бюджеті на 2018 рік Київрада передбачила 1,5 млрд грн на будівництво метро і планує збільшити його в разі потреби.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X