Справа – труба. Мексика остаточно запровадила мита на труби з України

4 квітня 2018, 09:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Державний секретаріат економіки Мексики запровадив остаточні компенсаційні мита щодо імпорту безшовних труб з вуглецевої сталі походженням з України, Південної Кореї, Іспанії та Індії.

Повідомлення про таке рішення Держсекретаріат економіки Мексики опублікував в офіційному виданні Diario Oficial 3 квітня поточного року, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Згідно з повідомленням, щодо труб з України запроваджено мита в розмірі $170,1 за метричну тонну, труб з Південної Кореї - $131,2/тонна, Іспанії - $378,5/тонна і Індії - $206,7/тонна.

Ця постанова, підписана міністром економіки Мексики 16 березня 2018 року, набула чинності на наступний день після публікації в Diario Oficial - з 4 квітня.

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2016 року Державний секретаріат економіки Мексики порушив антидемпінгове розслідування щодо імпорту безшовних труб походженням з Південної Кореї, Іспанії, Індії та України.

Раніше Мексика вже порушувала антидемпінгове розслідування щодо імпорту українських безшовних труб за кодом 730439 - у вересні 2006 року за скаргою мексиканського виробника труб Tamsa (Tubos de Arcero de Mexico S.A.), який на 99% належить компанії Tenaris (Італія). У квітні 2008 року Мексика завершила антидемпінгове розслідування щодо імпорту труб з України і КНР без введення обмежень - відповідне рішення Держсекретаріату економіки Мексики опубліковано 29 квітня 2008 року в Diario Oficial.

Влітку 2017 року Мексика запровадила тимчасові компенсаційні мита на імпорт безшовних сталевих труб з України.

Пізніше українська промислова компанія Інтерпайп - один з найбільших у світі виробників безшовних труб - ініціювала в Єврокомісії перегляд розміру антидемпінгового мита на певні види безшовних труб походженням з України.

При цьому в компанії зазначили, що запроваджені обмеження не матимуть значного впливу для компанії, так як в Мексику поставлялися невеликі партії труб.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X