Сорос дав попередню згоду на участь в Національній інвестиційній раді - Ложкін

29 серпня 2016, 17:23
Новопризначений голова Національної інвестиційної ради Борис Ложкін заявив, що запросив до ради низку відомих іноземних інвесторів, зокрема, одного з найбільших у світі інвесторів Джорджа Сороса, головного виконавчого директора компанії Unilever Пола Полмана, а також керівництво азербайджанської компанії SOCAR

Ложкін також додав, що багато хто дав попередню згоду на входження в раду, повідомляє УНІАН.

"Ми обговорювали з кількома іноземними інвесторами їх потенційну участь у цій раді. Попередньо погодилися на участь в інвестиційній раді Джордж Сорос, Пол Полман - головний виконавчий директор Unilever і голова всесвітньої ради підприємців і сталого розвитку, керівництво SOCAR – найбільшої державної компанії Азербайджану", - зазначив Ложкін.

Відео дня

За його словами, активізація роботи Національної інвестиційної ради, залучення інвестицій і створення нормального бізнес-клімату в Україні сприятимуть зростанню національної економіки.

Нагадаємо, 29 серпня президент України Петр Порошенко оголосив про призначення Олександра Райніна главою своєї адміністрації. До цього Райнін очолював Харківську облдержадміністрацію.

Разом з тим Ложкін, який очолював АП більше двох років, отримав посаду голови Інвестиційної ради при президенті України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X