"Сміттєвий" рейтинг Росії зберігається - S&P

19 березня 2016, 04:25
Міжнародне рейтингове агентство S&P знову підтвердило інвестиційний рейтинг Росії на рівні " BB+ з негативним прогнозом. Інформацію передає РБК

"Ми очікуємо в цьому році скорочення ВВП на 1,4%, а в 2017 році економіка [Росії] повернеться до помірного зростання", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що обмежений доступ до джерел зовнішнього фінансування посилить тиск на валютні резерви РФ, внаслідок чого постраждає економічна активність в банківському і корпоративному секторах.

Відео дня

Аналітики висловили думку, що погані показники російського рейтингу також пов'язані з низькою конкуренцією економіки, спровокованою слабкістю політичних інститутів. Серед інших негативних чинників також відзначається зниження купівельної спроможності через падіння курсу рубля.

S&P очікує середню ціну на нафту марки Brent до $40 за барель в цьому році та збільшення ціни на 5 доларів в рік, наступні 2 роки.

Нагадаємо, 18 березня стало відомо, що рейтингове агентство Moody's закриває дочірню фірму в Росії і відкликає всі рейтинги за національною шкалою.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X