Сміла не залишиться без газу в березні

1 березня 2019, 10:06

НАК Нафтогаз України буде поставляти газ комунальному підприємству Смілакомунтеплоенерго в березні 2019 року. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Це стало можливим завдяки тому, що Смілакомунтеплоенерго оплатила Нафтогазу кошти, достатні для того, щоб забезпечити дотримання графіка погашення реструктуризованої заборгованості.

Відео дня

"Ми раді, що вдалося запобігти кризі, яка виникла через зрив графіка погашення заборгованості Смілакомунтеплоенерго. Неприпустимо робити людей заручниками штучно створених проблем місцевої влади та комунального підприємства", - зазначив перший заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелому.

У компанії заявили 25 лютого, що не будуть поставляти газ в Смілу в березні через зрив графіка погашення заборгованості. Борги перед Нафтогазом у розмірі 85,5 млн грн були накопичені в період з 2010 року, коли за рішенням місцевої влади міські котельні експлуатувалися ТОВ "Сміла Енергоінвест" в рамках спільної діяльності.

У листопаді в Смілі кілька днів було відсутнє теплопостачання. Через це в вісімдесятитисячному місті не працювали школи та дитячі садки. Місцеві жителі проводили протестні акції і перекривали дороги.

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко звинуватив владу Сміли в зриві опалювального сезону.

Поліція почала кримінальне провадження за ч. 1 статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

"Наші гроші" писали, що в структурі власності ТОВ "Сміла Енергоінвест" фігурувала компанія бізнесмена Андрія Карпенка.

Показати ще новини
Радіо NV
X