Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Служби автодоріг оголосили тендери в обхід ProZorrо на 1,5 мільярда

4 серпня 2016, 11:02
495
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей вирішили оголосити тендери в обхід ProZorro.

Фото: prozorro.gov.ua

Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей у період з 27 по 29 липня оголосили державні закупівлі на суму близько 1,5 млрд грн

Про це повідомляє прес-служба Укравтодору.

Служба автомобільних доріг у Київській області оголосила про чотири процедури закупівлі загальною вартістю понад 944,5 млн грн., у Закарпатській області – 320 млн грн. і в Черкаській області – 62,1 млн грн.

Інформація стала відомою завдяки введенню в агентстві системи контролю за проведенням державних закупівель. Під час проведення моніторингу закупівель з'ясували, що дані процедури заплановані на 2016-2017 роки, а в Закарпатській області – 2016-2018. Виникають питання щодо їх прозорості, терміновість проведення цих тендерів не обґрунтована.

"Тобто, в той час, коли державна політика Уряду та Укравтодору спрямована на функціонування максимально прозорої системи державних закупівель, заснованої на принципах відкритості та публічності їх проведення, деякі обласні Служби відкрито нехтує вказівками і дорученнями", - йдеться в повідомленні.

Проводяться роботи по встановленню причин і обґрунтувань розміщення оголошень про закупівлі у період з 27 по 29 липня 2016 року саме з "паперової" процедурою.

Нагадуємо, що від понеділка, 1 серпня, всі державні тендери в Україні проводитимуться виключно в електронній системі ProZorro.

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися