Слідом за електроенергією істотно подорожчає холодна вода

10 червня 2016, 14:58
634
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Головні причини подорожчання холодної води - зростання тарифів на електроенергію і зниження зростання тарифів на електроенергію і зниження обсягів споживання

Середнє зростання тарифів на водопостачання (холодну воду) у зв'язку із зростанням тарифів на електроенергію може скласти 15%

Про це на брифінгу повідомив заступник директора Департаменту з регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення Національної комісії з регулювання сфери енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) Дмитро Соломка, передає УНІАН.

"Якщо коментувати ситуацію тарифів на холодну воду, слід зазначити, що зростання тарифів теж очікується. Ми плануємо, що в цілому по Україні по системі водопостачання середнє зростання складе 15%", - сказав Соломка.

Головними причинами зростання тарифів на холодну воду представник НКРЭКУ назвав зростання тарифів на електроенергію і зниження обсягів споживання.

"В основному, це залежить від зміни ціни на електроенергію, також дуже сильний вплив має зміна обсягів споживання, які значно впали за останній рік", - зазначив Соломка.

Нагадаємо, в Україні з липня тарифи на тепло зростуть майже в два рази.

Головне

Політика

Сьогодні, 10:29

article_img
Суд Києва 24 січня почне оголошення вироку Януковичу
Країни

Сьогодні, 04:44

article_img
Європарламент почне процес ратифікації угоди щодо Brexit наступного тижня
Події

Сьогодні, 17:05

article_img
Стан Бекірова різко погіршився - Чубаров