Слідчий ГПУ допоміг зняти арешт із свердловин екс-міністра екології Злочевського - ЗМІ

31 серпня 2016, 11:07
Арешт 14 свердловин на Західній Україні, що належать компанії Миколи Злочевського, екс-міністра екології часів Віктора Януковича, зняли за клопотанням ТОВ Парі

Про це свідчить постанова Печерського райсуду Києва від 25 липня, пишуть Наші Гроші.

Йдеться про свердловини№№ 8, 10Д, 28Д, 29, 31, 33 родовища Львівської області; №№ 2Д, 3, 4, 10, 18, 19 Пилипівського родовища Івано-Франківської області; № 4 і № 13 Шереметьєвського родовища Чернівецькій області.

Відео дня

Арештували їх постановою все того ж Печерського суду ще 1 липня. Компанії Парі заборонили використовувати або яким-небудь чином відчужувати здобуті на свердловинах вуглеводні.

Арешт накладався за клопотанням Генпрокуратури в кримінальному провадженні.Компанія Парі подала позов про скасування арешту, назвавши таке рішення суду "безпідставним".

Начальник управління з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Департаменту з розслідування особливо важливих справу сфері економіки Генеральної прокуратури України Дмитро Сус на судове засідання не з’явився.

Він вирішив подати заяву і попросити розглянути справу без нього. Крім того, слідчий вазав, що проти задоволення вимог клопотання не заперечує.

Нагадаємо, Злочевського звинувачували в незаконному збагаченні, зловживанні службовим становищем та заволодінні бюджетними коштами.

4 лютого 2016 року Генпрокуратура повторно арештувала активи екс-глави Мінекології. Після того, як у грудні 2015 року Печерський суд зняв арешт з майна Злочевського.

Крім того в Великобританії зняли арешт з активів цього чиновника через офіційний лист української Генпрокуратури про відсутність підозр щодо глави Мінекології часів Віктора Януковича. Про це у лютому 2015 року повідомив народний депутат Сергій Лещенко.

Показати ще новини
Радіо NV
X