Складальна фабрика Європи. Заступник очільника МЕРТ розповів про майбутнє України

16 лютого 2017, 08:45
Вигідне розташування і дешева робоча сила є економічними перевагами для України, що дозволить країні стати "складальною фабрикою Європи", вважає заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов

Про це він заявив в інтерв'ю LIGA.net.

За його словами, Україна має кілька суттєвих переваг. Серед них досить дешева робоча сила, непогана логістика - глибоководні порти, хороша мережа залізниць, розташування на кордонах Євросоюзу.

Відео дня

"Кожна країна шукає ринкову нішу. Ідея не в тому, що ми повинні займатися гигантоманією: створювати свій національний трактор, свій національний поїзд. Це утопія. Ідея, яка мені більше подобається: Україна як складальна фабрика Європи", - сказав Нефьодов.

Заступник міністра переконаний, що податкова система в Україні доволі конкурентна, є угода про асоціацію з ЄС, яка сприяє взаємному відкриттю ринків і шляху до єдиного вікна на митниці.

"Приходьте до нас, будуйте своє виробництво, експортуйте назад в Європу і використовуйте в виробничому циклі ", - зазначив перший заступник голови Мінекономрозвитку.

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку і торгівлі заявив, що Україна змінює модель розвитку економіки і закладає в її основу зростання інвестиційного попиту і збільшення обсягів експорту.

Показати ще новини
Радіо НВ
X