$300 млн на нові клініки та десятикратне зростання ринкової частки. Медична мережа Добробут готується виходити в регіони
Генеральний директор і співвласник мережі Добробут Олег Калашніков про виручку та вартість компанії, закриття ковідного стаціонару, пацієнтів, які обов’язково хочуть витратитися на лікування, і про бізнес-моделі української медицини
В Україні зафіксовано перші випадки нового варіанта коронавірусу Омікрон, а найбільша мережа приватних клінік Добробут закриває ковідний стаціонар. Чому? Генеральний директор і співвласник мережі Олег Калашніков каже, що державна медицина добре підготовлена до нових викликів, а утримання палат для хворих на Covid- 19 обходиться бізнесу занадто дорого.
Добробут планує розвиватися в регіонах, і перша клініка за межами столичного регіону відкриється у Вінниці. На зустрічі з журналістами Калашніков розповідав про мрію відкрити медичний університет, якість освіти, дефіцит персоналу і навіть спробував оцінити вартість Добробута.
НВ Бізнес записав головне зі сказаного Олегом Калашніковим.
Про придбання клініки Борис
Борис ми купували як конкурента. Перші два роки після покупки особливо не втручалися у роботу клініки — там залишилася колишня команда, ми лише поміняли директора та взяли під контроль фінанси. Відкладали зміни до ремонту, який розпочався у червні. Сподіваємося, що у квітні чи на початку травня 2022 року вже відкриємо нову клініку. Вона називатиметься Добробут. Реконструкція Бориса стає нам недешево. Ми цілком розібрали будівлю й навіть змінили фасад. Ремонт іще триває та коштуватиме приблизно 280 млн грн, купівля обладнання — 300 млн грн.
Ми є власниками бренду Борис і зараз думаємо, що з ним робити. Можна сказати, що Борис був віп-клінікою. Якщо колись вирішимо створити віп-клініку, то, швидше за все, вона теж називатиметься Борис.
Про вартість Добробуту