Скаржитися на послуги столичного ЖКГ стане значно легше

30 серпня 2017, 15:29
У Києві запустили єдиний портал спеціалізованої диспетчерської з питань ЖКГ. На оновленому сайті можна лишити скаргу, з'ясувати причини відключення послуг та сплатити за комуналки

Про це на офіційному порталі повідомляє Київська міська державна адміністрація (КМДА).

За словами керівника Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ Олександра Поповцева, на сайт і із розширеним спектром сервісів віднині можна не лише дізнатися про причини відключення послуг і залишити заявку про аварійні ситуації, а й отримати інформацію про обслуговуючу організацію, наявність будинкового лічильника тепла, отримувати оперативні повідомлення на пошту та інше.

Відео дня

"Для початку роботи із сайтом необхідно авторизуватися. Якщо при реєстрації залишити електронну пошту, то надалі вам приходитимуть повідомлення про планові відключення послуг або про поточні відключення через аварійні випадки. У повідомленнях будуть відображені причини відключення і терміни відновлення послуги", - каже він.

Також на сайті можна, зазначивши номер особового рахунку, звірити та оновити показання квартирного лічильника та оплатити послугу.

У сервісі відображені будинки, які обслуговуються комунальними ЖЕДами або ті ОСББ та ЖБК, що уклали договір із службою. Тому, щоб користуватися сервісом, необхідно укласти відповідну угоду.

Показати ще новини
Радіо NV
X