Скандальний законопроект про митний ліміт у 22 євро офіційно відкликали

9 грудня 2016, 16:05
Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) відкликала з Мінфіну законопроект, що стосується встановлення митного ліміту до 22 євро за посилку

Про це стало відомо під час прес-конференції організації

Як пояснили автори закону, вони не очікували такої бурхливої суспільної реакції. Законопроект будуть переглядати і допрацьовувати.

Відео дня

Українські користувачі соціальних мереж бурхливо відреагували на законопроект АПіТУ, закликавши бойкотувати магазини членів цієї організації.

На офіційних сторінках президента і уряду були зареєстровані петиції, які за кілька днів зібрали кілька тисяч підписів. Автори цих звернень запропонували підвищити безмитне поріг до € 500 $ 220.

Нагадаємо, Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) запропонувала Мінфіну розглянути питання про зниження норм безподаткового ввезення товару через посилки до €22.

Державна фіскальна служба (ГФС) підтримала пропозицію про значне посилення оподаткування пересилання товарів і особистого ввезення товарів громадянами.

Раніше НВ Бізнес писав, що в Кабмін направили законопроект про зниження порогу неоподатковуваного імпорту товарів з 150 євро до 22 євро.

Показати ще новини
Радіо НВ
X