Скандал: корпоративний секретар Приватбанку звільняється через суперечки у спостережній раді

20 липня 2017, 20:00
Корпоративний секретар ПриватБанку Вікторія Страхова оголосила про намір звільнитися з посади

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Причиною звільнення, за її словами, послужив у т.ч. конфлікт із членами спостережної ради.

Так, як пише Страхова, кілька тижнів тому сталася неприємна історія із вибором компанії що має зайнятися пошуком кандидатів на посаду голови правління Приватбанку. Адже нинішній голова Олександр Шлапак оголосив про своє рішення покинути посаду.

Відео дня

"Я зробила рішення спостережної ради по пошуку компанії та перелік executive search компаній, до яких ми звернемося. Спостережна рада його затвердила, я офіційно відправила бюлетені на голосування. Проголосували. І після голосування Сергій [Олексієнко, член спостережної ради Приватбанку, уповноважений із перспективних проектів компанії Нафтогаз Україна] пише, що потрібно також запросити компанію Boyden", - розповідає Страхова.

Аналізуючи пропозиції, корпоративний секретар відправив зведені дані, а також модель вибору. Після чого Страхова мала зібрати у членів спостережної ради їхні ренкінги компаній і підбити підсумки такого голосування. Проте Олексієнко надіслав уже готовий особисто складений рейтинг де переможцем, очевидно, виявилася запропонованим ним раніше компанія Boyden.

"У мене все ж таки був розумний босс [Енгін Акчакоча, голова спостережної ради ПриватБанку], який "просік" ситуацію і ми повернулися до математичної моделі – результат знаєте", - пише Страхова.

Результатом стало обрання міжнародно-визнаної компанії з підбору управлінського персоналу Amrop Executive Search Ukraine для пошуку кандидатів на посаду голови правління та першого заступника голови Приватбанку.

"Але, видно, ситуацію з Boyden Сергій мені не пробачив. У подальшому Сергій звинуватив мене у тому, що я винна, що не включила Boyden до списку заздалегідь. Хоча я не спеціаліст із таких компаній, і компанія існує всього півроку в Україні", - пояснює Страхова.

Міжнародна компанія Boyden Global Executive Search повідомила, що починає свою роботу в Україні наприкінці 2016 року.

Також за словами корпоративного секретаря, спостережна рада банку у спробі посилити команду, намагалася створити відділ підтримки спостережної ради. Але закінчилося все тим, що кожен із членів ради намагався найняти "своїх" людей за надмірно високі зарплати.

"Кожен почав пхати своїх людей. Мій шеф Енгін – Руслана Гриценко та ще пару людей. Руслана на 140 тис. грн чистими. Артем Шевалев [член спостережної ради] – знайомий Павла Карташова на 80 тис. грн чистими в місяць. Це не дуже сподобалося іншим членам спостережної ради. Шлапак це взагалі вороже сприйняв – у нього головний юрист значно менше отримує, і пригрозив – будеш тиснути, то я піду до Гройсмана [Володимира, прем'єр-міністра України]", - розписує Страхова.

Стомившись від постійних суперечок та великого об'єму роботи Страхова вирішила покинути команду Приватбанку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X