Ситуація під контролем. Гонтарєва прокоментувала націоналізацію Приватбанку

19 грудня 2016, 09:33
Обслуговування юридичних осіб - клієнтів Приватбанку буде обмеженим лише на один день, 19 грудня, усі інші платежі будуть відбуватися у звичному режимі, ситуація у Приватбанку під контролем
Про це заявила Валерія Гонтарєва, коментуючи націоналізацію одного з найбільших приватних банків України.
"Дотримання законодавства, нормативів та планів капіталізації є принциповим для стійкого розвитку банків та фінансової стабільності країни. Акціонери не виконали програму докапіталізації, тому Національний банк України, зважаючи на системну важливість банку, ініціював входження держави у капітал банку", – заявила Голова НБУ Валерія Гонтарева.

Нагадаємо, на засіданні в неділю, 18 грудня, Кабінет міністрів підтримав пропозицію Національного банку України (НБУ) та Ради фінансової стабільності про перехід Приватбанку в 100% власність держави.

Новим головою правління банку стане колишній міністр фінансів Олександр Шлапак.

Відео дня

Також перший заступник голови правління Приватбанку Олег Гороховський заявив, що рішення про передачу банку у власність держави прийнято, щоб "виконати всі свої зобов'язання перед клієнтами".

Засновник промислово-фінансової групи Приват Ігор Коломойський закликав клієнтів Приватбанку не панікувати, зазначивши, що в результаті націоналізації банку "постраждали лише власники".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X