Особливо у Києві та області. У Сільпо заявляють про нестачу водіїв для фур та вантажівок

7 березня 2022, 20:00

Мережа кличе фахівців з водійськими правами категорії С і вище на роботу

Сільпо катастрофічно не вистачає водіїв для вантажівок. Про це йдеться у офіційному повідомленні мережі.

"Водії, які можуть керувати вантажними автомобілями, приходьте до нас на роботу. Допоможіть нам нагодувати країну! Особливо якщо ви у Києві та області. Особливо якщо у вас є свій автомобіль для перевезень», - йдеться у повідомленні Сільпо.

Відео дня

Рітейлер зазначив, що для доставки продуктів їхні фахівці прокладають нові маршрути, вивчають незвідані стежки, тісно співпрацюють із державою. Співробітники ночують на складах, щоб не порушувати комендантську годину та мати можливість пакувати товари. І зранку відправити продукцію до магазинів.

Вантажівки мережі заповнені товарами першої необхідності – хлібом, молоком тощо, місця для пакетів, наклейок або касової стрічки вже не залишається. Ми стали переходити на електронні чеки кілька днів тому. Вже скоро перехід буде повним. Те саме і з наклейками, які раніше клеїли на яблучки та банани – тепер зважуватимемо все на касі. А ось пакети ми дуже не хочемо продовжувати постачати в такій кількості в супермаркети», - йдеться в повідомленні. У Сільпо закликають покупців приходити до магазинів зі своїми пакетами.

Показати ще новини
Радіо NV
X