Силовики влаштували обшук у постачальника бортового харчування аеропорту Бориспіль

11 травня 2016, 17:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Прокуратура і СБУ у аеропорту Бориспіль прийшли із обшуком до постачальника бортового харчування для зарубіжних і вітчизняних авіакомпаній - кейтеринговій компанії з іноземними інвестиціями Скай ФУД Сервісес

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, компанія вважає, що перевірку "замовив" основний конкурент - компанія "Dо & Cо", власником якої є Валерій Горбатюк.

"Коли люди прийшли на роботу був заблокований вхід, не були допущені адвокати Визначення про проведення обшуку наші юристи отримали тільки через деякий час.", - повідомили у компанії.

Відео дня

Співрозмовник агентства додав, що ухвала суду не відповідає закону, зокрема, не зазначено особи, які мають право на проведення обшуку.

"Зараз також щось відбувається, вилучаються речі, документи", - зазначив він.

У заяві Скай Фуд Сервісес також вказує, що якщо ще кілька років тому Київ-кейтеринг (прямі конкуренти компанії - прим. пред) займав 85% ринку послуг бортового харчування в Борисполі, то зараз його частка знизилася до 60%. Це, на їхню думку, і не подобається конкурентам, які "згадали методи ведення бізнесу 90-х".

Своєю чергою у прокуратурі заявили, що обшуки стали реакцією на факти, викриті у телепрограмі Схеми. Корупція в деталях, випуск 71. У ній йшлося про те, що посадові особи Міністерства інфраструктури України, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області, ДП МА Бориспіль, спільно з підприємствами, які орендують майно в аеропорту Бориспіль з метою одержання неправомірної вигоди всупереч інтересам служби провели процедуру конкурсу на право укладення договору оренди нерухомого майна - нежитлового приміщення будівлі цеху бортового харчування та твердого покриття біля нього, що належить до державної власності та перебуває на балансі ДП МА Бориспіль. У


ТОВ Скай Фуд Сервісес зареєстровано в серпні 2015 року, розташоване в аеропорту Бориспіль. Компанія спеціалізується на діяльності ресторанів мобільного харчування.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X