Силовики прийшли з обшуком в офіс розробника ігор Lucky Labs в Києві

12 квітня 2016, 19:02
Силовики проводять обшуки в одному із офісів Ем Айті Компані, до складу якої входить компанія Lucky Labs - розробник програмного забезпечення, пише AIN

За словами співробітниці компанії, причини обшуку невідомі.

Обшук підтвердила директор з персоналу компанії Марія Лісова. За її словами, співробітники СБУ прийшли в офіс, не пред'явили конкретних обвинувачень і почали шукати документи.

Відео дня

Юрист компанії стверджує, що обшук проводиться з порушенням процесуальних норм - перевіряються особисті речі, а також інвентар компанії у пошуках "якихось документів".

Обшук проводиться в другому офісі компанії, розташованому на вул.Краківській. Невідомо, чи проводиться паралельний обшук в офісі у БЦ Леонардо.

Раніше СБУ випустила прес-реліз, де повідомила про "припинення нелегального онлайн-бізнесу, через який фінансувалися терористи".

Згідно з прес-релізом, СБУ вилучила техніку, а компанією керують росіяни, які "надприбутки від азартного бізнесу виводили в офшорні компанії і на рахунки в РФ".

Нагадаємо, у компанії вже проводилися обшуки, за офіційної версією компанію підозрювали у фінансуванні терористів так званих "ДНР" і "ЛНР".

Довідка: Lucky Labs - розробник ігор зі штатом понад 300 осіб і п'ятьма офісами по всьому світу: у Києві, Москві, Одесі, на Кіпрі і Мальті. Київський офіс є головним. На рахунку у Lucky Labs понад 90 випущених ігор.

Показати ще новини
Радіо НВ
X