Швейцарія виділить Україні $1,8 млн на реформу енергоефективності

23 червня 2018, 13:07

Міжнародна фінансова корпорація (IFC, підрозділ групи Всесвітнього банку) і Державний секретаріат Швейцарії з питань економіки (SECO) підписали угоду про сприяння енергоефективності в житловому секторі України.

Про це повідомили в корпорації, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Так, Швейцарія надасть консультаційним сервісам IFC до $1,8 млн на підтримку реформ законодавства в Україні в сфері енергоефективності.

Відео дня

Зокрема, йдеться про підтримку заходів енергоефективності через залучення об'єднань власників багатоквартирних будинків і компаній, які управляють будинками від імені власників.

Згідно з повідомленням IFC, це третій і фінальний етап, який стартував у 2010 році проекту консультацій фінкорпораціі з енергоефективності в житлових будинках в Україні.

Нагадаємо, що 20 грудня 2017 року Кабмін створив держпідприємство Фонд енергоефективності. На фінансування цього Фонду в 2018 році в державному бюджеті передбачено майже 2 млрд грн.

Фонд створили з метою підтримки ініціатив з енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів щодо підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, в тому числі в житловому секторі.

Раніше уряд Німеччини висловлював готовність до співфінансування Фонду та консультування в його створенні.

Згодом Кабмін підтримав підписання договору з Європейською комісією про фінансування програми підтримки енергоефективності в Україні, яка передбачає виділення Україні та ЄС €268 млн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X