Після скасування пільгового тарифу. Шмигаль запропонував підтримати субсидіями користувачів електроопалення

13 січня 2021, 16:04

Після скасування пільгового тарифу на електроенергію для населення прем'єр-міністр Денис Шмигаль запропонував підтримати користувачів електроопалення субсидіями.

На засіданні кабінету міністрів в середу, 13 січня, прем'єр-міністр Денис Шмигаль підтримати субсидіями користувачів електроопалення.

З такою ініціативою прем'єр виступив на тлі скасування з 1 січня пільгового тарифу на електроенергію для населення на перші 100 кВт-год на місяць. Тоді в Міненерго пояснювали скасування пільгового тарифу бажанням уникнути різкого підвищення цін для споживачів.

Відео дня

«З урахуванням того, що був встановлений єдиний тариф на електроенергію для населення з 1 січня, доручаю міністерствам соціальної політики, і фінансів переорієнтувати механізм субсидування, який допоможе людям, які використовують електроенергію для електрообігріву своїх будинків», - заявив Шмигаль.

Прем'єр зазначив, що в зв'язку з підвищенням енерготарифів з січня цього року, в Україні також виростуть виплати по субсидіях. На сьогодні субсидії для оплати комунальних послуг отримують 3,1 млн домогосподарств. Середній розмір держдопомоги становить 1600 грн в місяць.

Також на сьогоднішньому засіданні Кабміну за участю президента Володимира Зеленського, Кабінету міністрів, представників НКРЕКП, глави НАК Нафтогаз і фахівців у сфері економіки, електро- та газової енергетики, прийняли рішення знизити ціну на газ нижче ринкової .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X