Україна може отримати перший транш МВФ до кінця місяця — Шмигаль

13 травня 2020, 11:17

Премьер-министр Украины Денис Шмыгаль заявил, что до конца мая Украина может подписать соглашение с МВФ и получить первый транш по программе stand-by.

Про це прем'єр-міністр України заявив під час виступу на позачерговому засіданні Верховної Ради в середу, 13 травня.

«Сьогодні ми вже перебуваємо на етапі, близькому до підписання меморандуму і отримання першого траншу, як і було домовлено, що дасть нам можливість уникнути фінансових проблем. Сподіваємося, що вже до кінця травня ми вийдемо на підписання документів і отримання коштів, як це і було домовлено », — повідомив Шмигаль.

Відео дня

Також він додав, що переговори між Україною і МВФ проходять на рівні: президент Володимир Зеленський, прем'єр-міністр Денис Шмигаль, глава МВФ Крісталіна Георгієва.

Підписання програми з МВФ залежить від прийняття «антиколомойського» законопроэкту. Документ пропонує передбачити, що суди не можуть приймати рішення, які приведуть до зупинки розпочатої процедури виведення неплатоспроможного банку з ринку або його ліквідації. Рада розгляне законопроєкт у другому читанні на позачерговому засіданні 13 травня.

Нагадаємо, що 7 травня стало відомо про зміну голови місії МВФ в Україні. Нової главою місії призначена Іванна Владкова Голлар, яка раніше керувала місією фонду в Молдові і Північної Македонії.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X