У списку аграрка і IT. Шмигаль назвав найбільш перспективні сфери для інвестицій в Україні

16 листопада 2020, 16:49

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Україна є однією з кращих в світі для аутсорсингу IТ-послуг.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що найбільш перспективними сферами для інвестицій в Україні є агропромисловий комплекс, енергетика, інфраструктура та IТ.

Відео дня

Про це повідомляє пресслужба уряду за результатами участі прем'єра в 17-му Віденському економічному форумі Діалог майбутнього 2020.

"Найбільш перспективними сферами для інвестицій в Україні є агропромисловий комплекс, енергетика, інфраструктура, а також ті сфери, де Україна має конкурентні переваги, зокрема, IТ", - заявив прем'єр.

Також Шмигаль зазначив, що стратегічне партнерство з Європейським союзом залишається основою безпеки і розвитку України.

"Це особливо актуально в умовах пандемії, коли Україна потребує нових потужних стимулів для економічного відновлення. Такими стимулами має стати поступове розширення доступу до внутрішнього ринку ЄС в сферах, де Україна вже досягла значного прогресу, а також зняття інших обмежень, які існують для нашої торгівлі ", - зазначив прем'єр.

Також під час виступу прем'єр Шмигаль зазначив інвестиційний потенціал України і те, що країна є однією з кращих в світі для аутсорсингу IТ-послуг, зокрема, за його словами, IТ-галузь щорічно зростає на 20-25%.

Нагадаємо, що за даними експертів Офісу ефективного регулювання BRDO, українська IT-галузь недоотримала майже $ 200 млн за два квартали цього року .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X