Обіцяють з весни. Шмигаль анонсував відновлення аграрного міністерства в 2021 році

16 грудня 2020, 15:06

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував відновлення аграрного міністерства в Україні на початку 2021 року.

Про це прем'єр заявив відкриваючи засідання уряду в середу, 16 грудня.

"На початку наступного року можна очікувати створення повноцінного аграрного міністерства", - заявив Шмигаль.

Відео дня

Також він додав, що найближчим часом плануються нові призначення в міністерства. За словами прем'єра, дискусії щодо призначення керівника Аграрного міністерства йдуть разом з депутатським корпусом.

Нагадаємо, що Міністерство аграрної політики і продовольства було об'єднано з Міністерством економічного розвитку в одне - Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства в серпні 2019 року, при формуванні Кабміну під керівництвом Олексія Гончарука.

Після відставки уряду Гончарука і призначення Кабміну на чолі з Денисом Шмигаль 4 березня 2020 року, уповноважений президента із земельних питань Роман Лещенко заявив, що Міністерство аграрної політики буде відновлено найближчим часом .

Очолити МінАПП пропонували колишньому міністру розвитку економіки Тимофія Милованову , але він відмовився працювати в уряді Шмигаль. Про плани відновити аграрне міністерство в Кабміні Шмигаль згадали в травні цього року. Пізніше президент Володимир Зеленський обіцяв, що міністр аграрної політики і відповідне міністерство з'являться «максимум, у вересні» .

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X