Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Школа у США заробила $24 мільйони на стартапі

3 березня 2017, 15:26
495
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Американська середня школа заробила $24 млн на IPO Snap

Середня школа в Каліфорнії заробила десятки мільйонів доларів завдяки вдалому вкладенню коштів у стартап Snap Inc., який у четвер розмістив свої акції на Нью-Йоркській фондовій біржі

Як повідомляє видання Quartz, опікунська рада школи Святого Франциска в 2012 році інвестувала $15 тис. в Snap за порадою батька одного з учнів.

У четвер школа продала дві третини своєї частки в компанії за $24 млн, зазначає Інтерфакс-Україна.

Snap розмістила свої акції на NYSE за ціною $17 за папір. За підсумками першого дня торгів котирування компанії підскочили на 44%, а її капіталізація перевищила $30 млрд.

Сервіс Snapchat був створений у 2011 році студентами Стемфордського університету. Додаток користується популярністю завдяки високій анонімності - фото- та відеоповідомлення після перегляду миттєво видаляються не тільки з пристроїв користувачів, але і з серверів компанії.

Кількість активних користувачів Snapchat, що зросла в минулому році на 48%, до 158 млн, і перевищила кількість користувачів Twitter Inc., становить менше 140 млн. Інвесторів привертає той факт, що аудиторія Snapchat переважно складається з активних молодих людей, які проводять у додатку близько півгодини на день.

Головне

Бізнес/Економіка

Сьогодні, 14:27

article_img
Нацкомісія з енергетики підняла ціну на тепло для населення